SALON FRYZJERSKI - Starogard Gdański

Daj się oczarować nową kolekcją koloru MATRIX. Poddaj się hipnotycznemu działaniu najnowszej kolekcji koloru MATRIX o intrygującej nazwie Księżycowy Fiolet.

Styl Smoky Look (w wolnym tłumaczeniu: tajemniczy, drapieżny wygląd) dominował w ostatnich sezonach i miał wpływ zarówno na trendy we fryzjerstwie i modzie, jak i makijażu czy nawet wystroju wnętrz.
Fryzjerstwo – precyzyjnie stworzone delikatne loki i ruch we włosach sprawiają, że fryzura nadaje kobiecie aurę tajemniczości.
Modę – zdominował w ostatnich sezonach kolor ciemnoszary z wyraźnym dodatkiem fioletu.
Makijaż –pełne przepychu kreacje w barokowym stylu dopełnia tzw. makijaż smoky eyes (z ang. przydymione oko).
Wystrój wnętrz – zimne, matowe, metalowe wykończenia nadają mieszkaniom charakter. Bogactwo i przepych w wystroju tworzą nowe standardy nowoczesności.

A teraz MATRIX przenosi fascynację wysublimowanego Smoky Look na koloryzację włosów. Księżycowy Fiolet to finezyjne zróżnicowana kolekcja od chłodnych brązów do piaskowo–beżowych blondów.
Odcienie te ożywione są ciepłymi refleksami z dopełnieniem zimnego fioletu. Na kolekcję Księżycowy Fiolet składa się gama pięciu odcieni popielato-fioletowych koloryzacji trwałej SOCOLOR.beauty, które uzupełniają cztery fioletowe odcienie koloryzacji ton w ton COLOR Sync.
Zniewalająca kolekcja, która działa hipnotycznie....


Kolekcja Księżycowy Fiolet to dwie zupełnie nowe kompozycje kolorystyczne.Dane teleadresowe - SALON FRYZJERSKI

Adres: C.H.WIERZYCA, 83-200 Starogard Gdański
Telefon: 583508100


Email: virtual180@wp.pl